Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van ESTAFETTE ?
- Filipijnen....zon, zee, strand en duiken....
- Op pad naar Manila en stad en omgeving verkennen
- Panglao Beach op Bohol - Verblijf 5 nachten
- Op pad naar het eiland Negros - Dauin
- Eiland Cebu - Moalboal
- Palawan, het vijfde eiland van deze reis
- Eiland Palawan (deel 2) - Wandelen in de mangrove
- Op naar Coron, mazzel, vandaag vaart de ferry wel!
- Terug in Manila - Eiland Luzon
- Stop-over van 12 uur in Taipei - vlucht Schiphol
- Onze ervaringen in dit Aziatische buitenbeentje
- Australie - Een wens gaat in vervulling
- Op pad naar Kuala Lumpur
- Echte toeristen bekijken een wereldstad in 1 dag!
- Met 2 vluchten en via Bali naar Aussie
- Aankomst Australie en bezoek aan Cairns
- Duiken op het Great Barrier Reef
- Barracuda's, haaien, triggervissen.......
- Voor het eerst zelfstandig de diepe zee in!
- Van Cairns naar Brisbane
- Camper halen en Brisbane verkennen
- Brisbane en dan zoeken naar bush-camping
- Tree Top Walk in Lamington park
- We ruilen een rustig NP voor een druk Byron Bay
- Van Byron Bay naar Yamba - Kangaroos gespot!
- Naar de Andrews in Coffs Harbour
- 1e Kerstdag, zwemmen, wandelen bij 25 graden
- Boxing Day, vieren we bij Mac & Viki
- Wandeldag in het regenwoud van Dorrigo Mountain
- Weer op pad met ons campertje
- Effe km's maken om in Sydney te komen!
- Wakker worden met Walibi's
- Vuurwerk bij de Sydney Harbour Bridge
- Nieuwjaarsdag...Relax dag!
- Lieve lezers
- Op weg naar de Blue Mountains
- Van de Blue Mountains terug naar Sydney
- Naar het zuiden via de Grand Pacific Drive
- Regen......regen ....... en nog meer regen
- De zon laat zich niet zien, wij rijden naar de zon
- Zon, strand, zee.....dus relax
- Lakes Entrance - Gippsland - Koala's
- Wombats bij Wilsons Promontory National Park
- Tracking door Wilson's Promontory National Park
- Heet, heter, heetst....bewolking!
- Snorkelen bij de zeeleeuwen
- Great Ocean Road - Queenscliff naar Kennett River
- Koala's, Kangoeroes......hoeveel wil je er zien?
- Terug naar de Great Ocean Road
- Ballarat en nog een keer een echte bushcamping!
- Back to Melbourne...
- Een dagje Australian Open
- Camper inleveren - Middagje Melbourne
- Port Dickson - Malaysia, een dagje luieren
- Nog meer luieren in Port Dickson
- Laatste dag van deze super leuke vakantie
- Warm welkom in koud Nederland
- Thailand - Laos - Cambodja
- Vakantie 2015
- Krimpen - Bangkok - Chang Rai
- Chang Rai
- Van Chang Rai naar Houayxay
- Van Houayxay met de slowboat naar Pak Beng
- Van Pak Beng met de heua sa naar Luang Prabang
- Een dagje.....Luang Prabang!
- Luang Prabang in de regen.....
- Van Luang Prabang naar Pakse.....in het Zuiden
- Luie dag in Pakse
- Tracking.....we gaan de bergen in en gaan genieten
- Tracking, we lopen over het plateau van Bolaven
- Van Pakse per boot over de Mekong naar Champasak
- Champasak with love
- Dag van de boten en busjes!
- Met de scooter verkennen we Don Khong
- Mayday Mayday.....we are sinking!
- Luie dag in Don Khon!
- Laos.....de individuele ervaringen....zetten we o
- Busje of bootje vol? Nee dat kennen ze hier niet!
- Kratie, biertje met slakken bij locals
- Naar Sihanoukville - eten op het strand
- Back to Koh Rong
- Koh Rong beleven
- Dagje NIETS doen!
- Koh Rong - Long Beach
- Bye Bye Koh Rong.....Hello Phnom Penh!
- Phnom Penh met zijn dramatische historie...
- Afscheid Cambodja - Hello Holland
- Onze individuele ervaringen op een rijtje
- Myanmar - Op naar de grote onbekende! + Thailand
- Rugzakken zijn ingepakt - klaar voor vertrek
- Op pad naar........ Myanmar! Aankomst Yangon!
- Yangon City met bezoek Shwedagon-pagode
- Yangon City - Pagoda's - markten - volksfeest
- Yangon City - Indiase markt en een boottocht
- Yangon - Heho - Pure verwennerij
- Nyaung Shwe - Fietsen rond meer - boottaxi terug
- 2 Daagse Tracking vanaf Nyaung Shwe
- Geen luxe nacht....maar wel heeeel bijzonder!
- Vaartocht met peddel boot over het Inle lake
- Met shared taxi naar Mandalay
- Mandalay - Koninklijk Paleis maar ook veel stof!!!
- Drie Koningssteden rondom Mandalay
- Mandalay straatleven en markten
- Vaartocht met ferry van Mandalay naar Bagan
- Bagan - Met E-Bikes langs de Pagoda's
- Bagan - Weer op pad met E-Bikes
- Vlucht van Bagan naar Thandwe - Ngapali strand
- Hele dag lui aan het strand in Ngapali!
- Strand - snorkelen - vissen
- Ngapali Beach - wandelen en heel lekker eten
- Voor de laatste keer Mingalabar!
- Van Bangkok met de bus naar het eiland Ko Chang
- Thailand - Ko Chang - Relax dag
- Ko Chang bekijken per scooter
- Ko Chang - Verplaatst naar Bangbao Bay Beach
- Ko Chang - Snorkelen.....een dagje massa toerisme
- Ko Chang - Dagje relaxen
- Wrakduik naar HTMS Chang - 2 duiken Koraalrif
- Ko Chang - Laatste echte vakantiedag!
- Ko Chang - Bangkok Suvarnabhumi Airport - Thuis
- BETTINA OP EILAND MURTER IN KROATIE
- Dag 1: Krimpen aan den IJssel – Diez
- Dag 2: Diez - Graz
- Dag 3: Graz – Eiland Murter
- Dag 4: Van Camping Jezera naar Camping Plitka Vala
- Dag 5: Varen met de Bombard Tropic
- Dag 6: Varen in de buurt van Jezera
- Dag 7: Vodice overdag en ’s-avonds eten in Bettina
- Dag 16: Wind en bewolking – dus wandelen!
- Dag 15: Op bezoek bij Hugo en Debbie in Biograd
- Dag 14: Nancy kneeboard – Yolande naar Tisno
- Dag 13: Met de Tropic naar de Kornati
- Dag 12: Pruimenpannenkoeken bakken en tennissen
- Dag 11: Kaprije en pizza in Jezera
- Dag 10: Varen, snorkelen, luieren
- Dag 9: Op de camping en in de avond eten in Pirova
- Dag 8: Luieren voor de caravan
- Dag 23: Lange dag in de auto
- Dag 22: Vertrek Murter - Start terugreis
- Dag 21: Murter – Opruimen, inpakken en even varen
- Dag 20: Mini BBQ met vlees geregen op haringen
- Dag 19: Naar de Kornati met gehuurde Quicksilver
- Dag 18: Biograd – Jeroen halen
- Dag 17: Rondje eiland Murter mini-bbq
- Dag 24: Nancy afzetten in Petit Han
- CANADA 2008
- Druk aan het inpakken
- Dag 1: Krimpen aan den IJssel naar Vancouver
- Dag 2: In Vancouver gebleven
- Dag 3: Vancouver naar Harrison Hot Springs
- Dag 4: Harrison Hot Spring - Spences Bridge
- Dag 5: Spences Bridge naar Salmon Arm
- Dag 6: Salmon Arm
- Dag 7: Salmon Arm-Clearwater–Buffalo Range
- Dag 8: Clearwater Buffalo Range – Valemount
- Dag 9: Valemount – Jasper
- Dag 10: Jasper – Marmot Bassin Wabasso
- Dag 11: Marmot Bassin - Columbian Icefields
- Dag 12: Columbian Icefields – Lake Louise
- Dag 13: Lake Louise – Protection Mountain
- Dag 16:Banff (Alberta) – Radium Hot Springs (B.C.)
- Dag 15: Banff
- Dag 14: Lake Louise – Banff
- Dag 17: Radium Hot Springs - Glacier NP
- Dag 18: Glacier NP - Revelstoke
- Dag 19: Revelstoke – Salmon Arm
- Dag 20: Salmon Arm – Hedley
- Dag 25: Tofino – Qualicum Falls
- Dag 24: Tofino
- Dag 23: Tofino
- Dag 22: Parksville – Tofino
- Dag 21: Hedley – Parksville op Vancouver Island
- Dag 26: Qualicum Falls – Victoria
- Dag 27: Victoria
- Dag 28: Victoria – Vancouver
- Dag 29: Vancouver - Vancouver Airport
- Dag 30: Vancouver Airport - Schiphol